Акумулятор олив'яно-кислотний 55 Ah (ампер-годинник) MERLION AGM GP12550M6 12V — забезпечує високу ефективність, безпеку та довговічність під час використання в різних сферах, як-от джерела безперебійного живлення, сонячні та вітрові встановлення, телекомунікації та промислові системи.
Приміннище Акумулятор олив'яно-кислотний 55 Ah (ампер-годинник) MERLION AGM GP12550M6 12V
- Джерела безперебійного живлення
- У сонячних і вітрових установках
- У телекомунікаціях і промисловому обладнанні
- В електростанціях
- У системах резервного освітлення
- У складі систем відеоспостереження, сигналізації та контролю доступу
- У мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Переваги Акумулятора олив'яно-кислотний 55 Ah (ампер-годинник) MERLION AGM GP12550M6 12V
- Забезпечує тривалий час автономної роботи обладнання.
- Витримує великі пікові навантаження без втрати працездатності.
- Дає змогу ефективно передавати енергію з мінімальними втратами.
- Може зберігатися до 6 місяців без підзаряджання за 25 °C з низьким коефіцієнтом саморозряджання (менш ніж 3% на місяць).
- Від 10 °C до 60 °C у разі розряджання, що робить акумулятор придатним для різних умов експлуатації.
- : Максимальний зарядний струм 16,5 A дає змогу швидко заряджати акумулятор.
- Забезпечує оптимальний заряд у буферному (-3 мВ/C/елемент) і циклічному (-4 мВ/ °C/елемент) режимах.
- Герметичний пластиковий корпус забезпечує безпечну експлуатацію та захист від витікань електроліту.
- Довжина 225 мм, ширина 135 мм, висота 210 мм, що дає змогу зручно встановлювати батарею в різні пристрої та системи.
- Усього 14,1 кг (±5,0%), що робить акумулятор порівняно легким для своєї ємності та потужності.
Технічні характеристики Акумулятор олив'яно-кислотний 55 Ah (ампер-годинник) MERLION AGM GP12550M6 12V
| Кількість елементів | 6 |
| Напруга | 12 В |
| Номінальна ємність | 55 A/год за 20-годинного розряджання до 1,80 В на елемент за 25 °C |
| Внутрішній опір | 10 мОм |
| Тип клем | F11 (M6) |
| Максимальний струм розряду | 550 А (5 секунд) |
| Максимальний зарядний струм | 16,5 A |
| Напруга заряду в буферному режимі | 13,6 В ~ 13,8 В за 25 °C |
| Температурна компенсація | -3 мВ/°C/элемент |
| Напруга заряду в циклічному режимі | 14,6 В ~ 14,8 В за 25 °C |
| Температурна компенсація | -4 мВ/°C/елемент |
| Діапазон робочих температур | Розряд: 10°C ~ 60°C Заряд: 10°C ~ 50°C Зберігання: 10°C ~ 60°C |
| Нормальний діапазон робочих температур | 25±5°C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Саморозрядження | Може зберігатися до 6 місяців за температури 25 °C, потім рекомендується заряджання. Щомісячний коефіцієнт саморозряджання менш ніж 3% за 25 °C. |
| Вага | 14,1 кг (допуск ±5,0%) |
| Розміри (ДхШхВ) | 225x135x210 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 342,14 ₴



