Акумулятор олив'яно-кислотний 9 Ah (ампер-годинник) MERLION AGM GP1290F2 (06010) 12 V з номінальною ємністю 9 Ah (ампер-годинник) і напругою 12V є олив'яно-кислотною батареєю з технологією AGM (Absor) Це батарея з регульованою свинцевою кислотою (VRLA), яка може зберігатися до 6 місяців за температури 25 °C з мінімальним щомісячним коефіцієнтом саморозряджання менш ніж 3%.
Приміннище Акумулятор олив'яно-кислотний 9 Ah (ампер-годинник) MERLION AGM GP1290F2 (06010) 12V
- у сонячних і вітрових установках;
- у телекомунікаціях і промообладнанні;
- в електростанціях;
- в системах резервного освітлення
- у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
- в мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Переваги Акумулятор свинцево-кислотний 9 Ah (ампер-годинник) MERLION AGM GP1290F2 (06010) 12V
- Гарантований ресурс 300 циклів заряджання-розряджання та термін придатності 7 років, що забезпечує тривалу експлуатацію.
- Корпус виготовлений із вогнестійкого матеріалу ABS, що відповідає стандартам безпеки UL94-HB і UL94-V0.
- Низький рівень саморозряджання менш ніж 3% на місяць за 25 °C, що дає змогу зберігати батарею до 6 місяців без підзаряджання.
- Максимальний струм розряду досягає 134 А впродовж 5 секунд, що забезпечує надійну роботу під час пікових навантажень.
- Широкий температурний діапазон роботи за розряджання дає змогу використовувати акумулятор у різних кліматичних умовах.
- Підходить для різних систем: від сонячних установок до систем безпеки та відеоспостереження.
- Ефективна температурна компенсація 20 мВ/C у буферному режимі та -30 мВ/C у циклічному режимі, що забезпечує оптимальний заряд за різних температур.
- Компактність — за чималої місткості 9 А/год важить лише 2 кг, що спрощує монтаж і обслуговування.
- Забезпечує високу ефективність передавання енергії та мінімальні втрати.
- Два режими заряду (буферний і циклічний) з різними напруженнями заряду, що дає змогу оптимально використовувати акумулятор у різних умовах експлуатації.
Технічні характеристики Акумулятор олив'яно-кислотний 9 Ah (ампер-годинник) MERLION AGM GP1290F2 (06010) 12V
| Кількість елементів | 6 |
| Напруга | 12 В |
| Номінальна ємність | 9 A/год. за 20 годин розряджання до 1,75 В на елемент за 25 °C |
| Вага | 2 кг (допуск ±5,0%) |
| Внутрішній опір | 16 мОм |
| Тип клем | F2 |
| Максимальний струм розряду | 134 А (5 секунд) |
| Термін придатності | 7 років |
| Максимальний зарядний струм | 2,7 A |
| Ресурс | 300 циклів |
| Напруга заряду в буферному режимі | 13,5 В ~ 13,8 В за 25 °C |
| Температурна компенсація | -20 мВ/°C |
| Напруга заряду в циклічному режимі | 14,4 В ~ 15 В за 25 °C |
| Температурна компенсація | -30 мВ/°C |
| Діапазон робочих температур | Розряд: -15 °C ~ 50 °C Заряд: 0 °C ~ 40 °C Зберігання: 0 °C ~ 40 °C |
| Нормальний діапазон робочих температур | 25 ± 5 °C |
| Матеріал корпусу | A.В.S. UL94-HB, UL94-V0 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 724,20 ₴





