Термостат для водяної/електричної теплої підлоги Tervix Simple — простий електромеханічний термостат з ручним управлінням для електричної/водяної підлоги чи для управління іншим обладнанням. Відповідно до заданої температури, термостат автоматично запускає та зупиняє контрольований об’єкт. Термостат використовується для автоматичного управління електричною теплою підлогою, циркуляційним насосом, термоприводом, вентилятором і т.д. Має вбудований та виносний датчик температури.
Експлуатація
Термостат має діапазон від 5°С до 40°С. Коли увімкнений режим нагрівання — світлодіод горить червоним кольором. Коли термостат в режимі очікування – зеленим. Якщо термостат вимкнений – світлодіод не горить. За допомогою регулювального колеса встановіть потрібну температуру. Коли температура буде досягнута, пристрій перейде в режим очікування, поки температура не опуститься нижче 2-х градусів, встановленої на термостаті температури, після чого увімкнеться нагрівання.
]]>
Експлуатація
Термостат має діапазон від 5°С до 40°С. Коли увімкнений режим нагрівання — світлодіод горить червоним кольором. Коли термостат в режимі очікування – зеленим. Якщо термостат вимкнений – світлодіод не горить. За допомогою регулювального колеса встановіть потрібну температуру. Коли температура буде досягнута, пристрій перейде в режим очікування, поки температура не опуститься нижче 2-х градусів, встановленої на термостаті температури, після чого увімкнеться нагрівання.
]]>
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Вид терморегулятора | Механический |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24 мес. |
| Гистерезис | 2° С |
| Диапазон регулировки | +5 °С...+40 °С |
| Индиактор нагрева | Да |
| Комплектация | Термостат – 1 шт, Инструкция – 1 шт, Болты – 2 шт, Внешний датчик темп. (3 м) – 1 шт |
| Максимальная нагрузка | 16 А |
| Напряжение | 80...240 В, 50/60 Гц В |
| Способ монтажа | Ø 60 мм (подрозетная коробка) |
| Степень защиты | IP 20 |
| Температурный датчик | NTC (3000 мм – внешний датчик) |
| Тип/модель | Tervix Pro Line Simple Thermostat |
| Точность регулировки | ± 1 °С |
Информация для заказа
- Цена: 537 ₴



