Термостат погружний Tervix Pro Line — призначений для автоматичного регулювання котлів, теплових насосів та іншого обладнання (циркуляційний насос, сервопривід, вентилятор і т.д.).
Це погружний термостат з рідинним термоелементом, що перемикає або розмикає контакти. Укомплектований напрямним пристроєм для кабелю і особливо підходить для вимірювання і регулювання температури в трубах опалювальних установок.
Принцип роботи
При зміні температури теплоносія термостат замикає або розриває електричний ланцюг в залежності від величини виставленої температури (при підвищенні температури, обсяг капілярної рідини збільшується і контакти на термостаті змикаються, при зниженні температури - навпаки). Термостат обладнаний контактами SPDT.
Монтаж термостата здійснюється за допомогою "гільзи" з різьбленням 1/2", що забезпечує надійне з'єднання в місці кріплення. Термоелемент, безпосередньо, контактує тільки з гільзою, що забезпечує надійну теплопередачу і є безпечним для теплоносія.
Переваги:
Це погружний термостат з рідинним термоелементом, що перемикає або розмикає контакти. Укомплектований напрямним пристроєм для кабелю і особливо підходить для вимірювання і регулювання температури в трубах опалювальних установок.
Принцип роботи
При зміні температури теплоносія термостат замикає або розриває електричний ланцюг в залежності від величини виставленої температури (при підвищенні температури, обсяг капілярної рідини збільшується і контакти на термостаті змикаються, при зниженні температури - навпаки). Термостат обладнаний контактами SPDT.
Монтаж термостата здійснюється за допомогою "гільзи" з різьбленням 1/2", що забезпечує надійне з'єднання в місці кріплення. Термоелемент, безпосередньо, контактує тільки з гільзою, що забезпечує надійну теплопередачу і є безпечним для теплоносія.
Переваги:
- Практичний, не маркий, чорний колір корпусу - ідеально для котельні
- Чітка шкала
- Знімна гільза в комплекті
- Висока точність регулювання - 5°С
- Надійний термоелемент - герметична камера ("балон"), заповнена рідиною з високим коефіцієнтом температурного розширення
- Висока швидкість реакції на зміну температури
- Розширена комплектація
- Гарантія - 2 роки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Вид терморегулятора | Механический |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24 мес. |
| Диапазон регулировки | 0-90°С |
| Длина гильзы | 100 мм |
| Комплектация | 1. Термостат 2. Съемная гильза для крепления с резьбой 1/2'' 3. Подробная инструкция |
| Макс. допустимая температура для термоэлемента | 110°С |
| Максимальная сила тока | 16 (4) A 250В ~ 6 (1) А 400В ~ |
| Материал основания термостата | оцинкованная сталь |
| Напряжение | 220~240 В, 380~400 В В |
| Особенности автоматики | Контроль ГВП |
| Питание | От сети |
| Подключение | Ведущее |
| Резьба гильзы | 1/2" |
| Степень защиты | IP 40 |
| Страна производитель | Китай (по немецкой технологии) |
| Сфера применения | водонагреватели, радиаторы, теплый пол, электрические котлы |
| Тип автоматики | Термостат погружной |
| Тип монтажа терморегулятора | Погружной |
| Тип переключателя | SPDT |
| Тип/модель | Pro Line |
| Точность регулировки | 5°С |
Информация для заказа
- Цена: 702 ₴



